Zapraszamy do Fromborka!

ul. Katedralna  8
14-530 Frombork

Kontakt

Informacja muzealna
tel. 55 244 00 88
Rezerwacje lekcji muzealnych 
tel. 55 244 00 88, planetarium@muzeumkopernika.pl

Kasa Główna 
tel. 55 244 00 76, kasa@muzeumkopernika.pl
Planetarium
tel. 55 244 00 88, planetarium@muzeumkopernika.pl 
Szpital św. Ducha – Dział Historii Medycyny
tel. 55 243 75 62, kasa.szpital@muzeumkopernika.pl
Park Astronomiczny
tel. 55 243 80 88, park.astronomiczny@muzeumkopernika.pl

Dział Edukacji – Planetarium i Park Astronomiczny:
tel. 55 244 00 88
Małgorzata Czupajło – kustosz, kierownik, opiekun kolekcji z zakresu historii astronomii
m.czupajlo@muzeumkopernika.pl

Agata Gdowik – asystent
a.gdowik@muzeumkopernika.pl

Przemysław Kućko – adiunkt
p.kucko@muzeumkopernika.pl

Samodzielne stanowisko ds. promocji i sprzedaży:
Dorota Wójcik
promocja@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 83

Dział Dokumentacji:
Jagoda Semków – kustosz, kierownik
j.semkow@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 86

Paulina Dudek-Sobieska – adiunkt
p.dudek-sobieska@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 87

Zorjana Polenik – adiunkt
z.polenik@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 87

Dział Sztuki i Rzemiosła Artystycznego:
tel. 55 244 00 84
Weronika Wojnowska – kustosz, kierownik, opiekun kolekcji rzemiosła artystycznego
w.wojnowska@muzeumkopernika.pl

Marta Jagła – kustosz, opiekun kolekcji numizmatycznej
m.jagla@muzeumkopernika.pl

Żaneta Wlizło – adiunkt, opiekun kolekcji sztuki
z.wlizlo@muzeumkopernika.pl

Dział Historii Medycyny – Szpital św. Ducha:
dr Jowita Jagla – kustosz, kierownik, opiekun kolekcji z zakresu historii medycyny
j.jagla@muzeumkopernika.pl
tel. 55 243 75 62

Dział Historii Astronomii:
Krzysztof Wróblewski
k.wroblewski@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 93

Biblioteka i Stare Druki:
Zdzisław Piechocki
z.piechocki@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 85

Pracownia plastyczna:
Janusz Goliński
j.golinski@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 82

Sekretariat:
Sylwia Jankowska
sekretariat@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 70

p.o. Dyrektor:
Anna Zienkiewicz
a.zienkiewicz@muzeumkopernika.pl

Zastępca Dyrektora:
ks. dr Jacek Wojtkowski
j.wojtkowski@muzeumkopernika.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy:
Jarosław Borysewicz – kierownik
j.borysewicz@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 77

Dział Księgowości:
Jolanta Lewińska – główna księgowa
j.lewinska@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 73

Natalia Myszka – referent
muzeumkopernika@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 74

Weronika Wett – referent
w.wett@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 75

Samodzielne stanowisko ds. obronności, bezpieczeństwa publicznego, ochrony ppoż., spraw związanych z zabezpieczeniem zbiorów w Muzeum:
Bogdan Gruba
b.gruba@muzeumkopernika.pl
tel. 55 244 00 78

Napisz do nas

Skip to content